Praca

Dzień dobry,

szukamy młodszego opiekuna do Klubu Malucha w Klubie Wrzeszczaka.

Umowa o pracę (można też wystawić fakturę), 1/4 etatu, czyli 2 godziny dziennie (12.00 – 14.00) od poniedziałku do piątku.

Wymagania: wykształcenie minimum średnie z udokumentowanym 3-letnim stażem pracy z dziećmi (nie musi być ciągły) lub wyższe – pedagogika, psychologia, socjologia.
Obowiązki: opieka nad dziećmi w wieku 3-6 lat, w tym dbanie o ich higienę i bezpieczeństwo, wychodzenie z nimi na plac zabaw, organizowanie zabaw plastycznych, przeprowadzanie ćwiczeń, śpiewanie piosenek (mile widziana umiejętność gry na keybordzie) itp.

Wynagrodzenie: 750 zł brutto (całość kosztów zatrudnienia), co na rękę przy standardowej umowie o pracę wynosi 450 zł netto / co na rękę dla studentów do 26 r.ż. oznacza 750 zł
CV oraz krótki list motywacyjny prosimy wysyłać na: klubwrzeszczaka@gmail.com
Więcej informacji: tel. 504 450 334