Mini kino

Projekcje z diaskopu „Ania” z warsztatami dla dzieci w wieku od 1 do  4 lat. Seanse odbywają się w Bibliotece „Pod Kotem i Myszą” i trwają średnio 45 min. REPERTUAR 22 kwietnia  – Mini Kino (…)

Małe kino

Projekcje z warsztatami dla dzieci w wieku od 4 do  8 lat. Seanse odbywają się w Bibliotece „Pod Kotem i Myszą” i trwają średnio 3 h. REPERTUAR 8 kwietnia – Małe Kino (Dzieci z Bullerbyn, (…)

Nieme kino

Projekcje  z muzyką na żywo dla dzieci w wieku od 8 do  12 lat. Seanse odbywają się w siedzibie Luminaris. Wsparcie Wizualne. ul. K.Wallenroda 31. REPERTUAR 22 października – Nieme Kino (Podróż na księżyc . (…)

Kinematograf

Projekcje z dyskusjami dla seniorów 55+ REPERTUAR 19 kwietnia – Kinematograf (Założę Czerwone Spodnie reż. Elżbieta Rutkowska), 10 maja – Kinematograf (Jaskinia zapomnianych snów, reż. W. Herzog), 7 czerwca – Kinematograf (Czy Naom Chomsky jest (…)

Kino podwórkowe

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i oglądanie wspaniałych filmów. Do zobaczenia w kolejne wakacje!! Podwórkowe Kino na trzepaku. Projekt dla dzieci w wieku od 1 do  12 lat. 2 sierpnia – ul.Chrobrego 5, godzina 17:00- (…)