Kino Na Dywanie

Kino Na Dywanie – seanse z warsztatami dla dzieci.   Seanse dla grupy wiekowej 5-12 lat 20 kwietnia – Solan i Ludwik – misja na księżyc, reż. R. A. Sivertsen / Norwegia / 2018 / (…)

Kino podwórkowe

Kino Podwórkowe – widzimy się w każdą środę wakacji na wrzeszczańskich podwórkach 🙂 1. Kino – 23 czerwca – Plac Wybickiego, Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię- reż. Lorenzo Mattotti , Francja, Włochy 2019, 2. Kino (…)

Kinematograf

„Kinematograf” jest projektem filmowym. Projekt czeka na dofinansowanie. ZAPISY generacjafundacja@gmail.com lub telefonicznie 504450334   Strona projektu na facebook’u

19:00 – Dobranocka

PROJEKT ZAKOŃCZONY Projekt „19:00- Dobranocka” – ma na celu pokazać fenomen dobranocki, jakim przez prawie 60 lat był w TVP program o godzinie 19.00. Polskie animacje prezentowały poziom wybitny, bawiły kilka generacji i rozświetlały siermiężną (…)

Mini kino

Pokazy w roku 2020 zostały zintegrowane z projektem Kino Na Dywanie szczegóły tutaj —-> http://fundacjageneracja.pl/inicjatywa/kino-na-dywanie/ Projekcje z diaskopu „Ania” z warsztatami dla dzieci w wieku od 1 do  5 lat. WSTĘP WOLNY ZAPISY generacjafundacja@gmail.com Strona (…)

Małe kino

Seanse w 2020 r. odbywają się w ramach Kina Na Dywanie, więcej szczegółów tutaj —> http://fundacjageneracja.pl/inicjatywa/kino-na-dywanie/ Projekcje z warsztatami dla dzieci w wieku od 4 do  8 lat. WSTĘP WOLNY ZAPISY generacjafundacja@gmail.com Strona projektu na (…)

Nieme kino

Projekcje  z muzyką na żywo dla dzieci w wieku od 8 do  12 lat. Projekt czeka na dofinansowanie. WSTĘP WOLNY ZAPISY generacjafundacja@gmail.com Strona projektu na facebook’u