Kino podwórkowe

Kino Podwórkowe jest płaszczyzną do nawiązywania kontaktów dzieci wykluczonych oraz ich rodziców ze społecznością lokalną, gdzie „wyjście” poza mur marginalizacji odbywa się z obu stron. Celem Kina jest aktywizacja kulturalno-społeczna mieszkańców zaniedbanych podwórek wrzeszczańskich, a (…)

Kinematograf

Kinematograf „Kinematograf” jest projektem filmowym. Podczas spotkań w 2019 roku przyjrzymy się wybranej grupie współczesnych filmów dokumentalnych, poświęconych aktualnym problemom psychologiczno – społecznym. 12 kwietnia  – Skazani na ADHD,  reż. E. E. Mo Rok produkcji: (…)

Kino Na Dywanie

Kino Na Dywanie – seanse z warsztatami dla dzieci.   17 kwietnia – Flip i Flap , Kwoka –  godz. 15.00 seans z warsztatami dla dzieci w wieku 1-5 lat, 11 maja Kapitan Morten i (…)

19:00 – Dobranocka

PROJEKT ZAKOŃCZONY Projekt „19:00- Dobranocka” – ma na celu pokazać fenomen dobranocki, jakim przez prawie 60 lat był w TVP program o godzinie 19.00. Polskie animacje prezentowały poziom wybitny, bawiły kilka generacji i rozświetlały siermiężną (…)

Mini kino

CZEKAMY NA DOTACJĘ NA ROK 2019 Projekcje z diaskopu „Ania” z warsztatami dla dzieci w wieku od 1 do  4 lat. Seanse odbywają się w Bibliotece „Pod Kotem i Myszą” i trwają średnio 45 min. (…)

Małe kino

CZEKAMY NA DOTACJĘ NA ROK 2019 Projekcje z warsztatami dla dzieci w wieku od 4 do  8 lat. Seanse odbywają się w Bibliotece „Pod Kotem i Myszą” i trwają średnio 3 h. REPERTUAR 8 kwietnia (…)

Nieme kino

CZEKAMY NA DOTACJĘ NA ROK 2019 Projekcje  z muzyką na żywo dla dzieci w wieku od 8 do  12 lat. REPERTUAR 22 października – Nieme Kino (Podróż na księżyc .  Rajd Paryż – Monte Carlo (…)