Kino podwórkowe

Kino Podwórkowe jest płaszczyzną do nawiązywania kontaktów dzieci wykluczonych oraz ich rodziców ze społecznością lokalną, gdzie „wyjście” poza mur marginalizacji odbywa się z obu stron. Celem Kina jest aktywizacja kulturalno-społeczna mieszkańców zaniedbanych podwórek wrzeszczańskich, a (…)

Kinematograf

„Kinematograf” jest projektem filmowym. Podczas spotkań w 2020 roku przyjrzymy się wybranej grupie współczesnych filmów dokumentalnych, poświęconych aktualnym problemom związanym z rozwojem techniki i cywilizacji.  27 lipca – Zjadanie zwierząt,  reż.Christopher Quinn USA, 2017, Czas (…)

Kino Na Dywanie

Kino Na Dywanie – seanse z warsztatami dla dzieci.   12 września – Przygody Tomcia Paluszka, Czerwony kapturek –  godz. 10.30 seans z warsztatami dla dzieci w wieku 1-5 lat, 19 września –  Biały Kieł, (…)

19:00 – Dobranocka

PROJEKT ZAKOŃCZONY Projekt „19:00- Dobranocka” – ma na celu pokazać fenomen dobranocki, jakim przez prawie 60 lat był w TVP program o godzinie 19.00. Polskie animacje prezentowały poziom wybitny, bawiły kilka generacji i rozświetlały siermiężną (…)

Mini kino

Pokazy w roku 2020 zostały zintegrowane z projektem Kino Na Dywanie szczegóły tutaj —-> http://fundacjageneracja.pl/inicjatywa/kino-na-dywanie/ Projekcje z diaskopu „Ania” z warsztatami dla dzieci w wieku od 1 do  5 lat. WSTĘP WOLNY ZAPISY generacjafundacja@gmail.com Strona (…)

Małe kino

Seanse w 2020 r. odbywają się w ramach Kina Na Dywanie, więcej szczegółów tutaj —> http://fundacjageneracja.pl/inicjatywa/kino-na-dywanie/ Projekcje z warsztatami dla dzieci w wieku od 4 do  8 lat. WSTĘP WOLNY ZAPISY generacjafundacja@gmail.com Strona projektu na (…)

Nieme kino

Projekcje  z muzyką na żywo dla dzieci w wieku od 8 do  12 lat. W roku 2020 niestety nie odbywają się seanse.   WSTĘP WOLNY ZAPISY generacjafundacja@gmail.com Strona projektu na facebook’u