Kino Na Dywanie

OCZEKUJEMY NA DOTACJĘ Kino Na Dywanie seanse z warsztatami dla dzieci w różnym wieku. Mamy propozycję dla maluchów w wieku 1-4 lata – bajki z diaskopu które czyta dla nas aktor, seanse dla dzieci w (…)

Kino podwórkowe

OCZEKUJEMY NA DOTACJĘ Kino Podwórkowe jest płaszczyzną do nawiązywania kontaktów dzieci wykluczonych oraz ich rodziców ze społecznością lokalną, gdzie „wyjście” poza mur marginalizacji odbywa się z obu stron. Celem Kina jest aktywizacja kulturalno-społeczna mieszkańców zaniedbanych (…)

Kinematograf

OCZEKUJEMY NA DOTACJĘ Kinematograf seanse z dyskusjami dla osób w wieku senioralnym Projekt dla seniorów, zapraszamy również zainteresowane osoby niespełniające kryterium wieku TERMINY 5 kwietnia – Kinematograf (NIE OPUSZCZAJ MNIE reż. JIN MO-YOUNG, KOREA POŁUDNIOWA), 10 (…)

19:00 – Dobranocka

PROJEKT ZAKOŃCZONY Projekt „19:00- Dobranocka” – ma na celu pokazać fenomen dobranocki, jakim przez prawie 60 lat był w TVP program o godzinie 19.00. Polskie animacje prezentowały poziom wybitny, bawiły kilka generacji i rozświetlały siermiężną (…)

Mini kino

CZEKAMY NA DOTACJĘ NA ROK 2019 Projekcje z diaskopu „Ania” z warsztatami dla dzieci w wieku od 1 do  4 lat. Seanse odbywają się w Bibliotece „Pod Kotem i Myszą” i trwają średnio 45 min. (…)

Małe kino

CZEKAMY NA DOTACJĘ NA ROK 2019 Projekcje z warsztatami dla dzieci w wieku od 4 do  8 lat. Seanse odbywają się w Bibliotece „Pod Kotem i Myszą” i trwają średnio 3 h. REPERTUAR 8 kwietnia (…)

Nieme kino

CZEKAMY NA DOTACJĘ NA ROK 2019 Projekcje  z muzyką na żywo dla dzieci w wieku od 8 do  12 lat. REPERTUAR 22 października – Nieme Kino (Podróż na księżyc .  Rajd Paryż – Monte Carlo (…)